Doğru Erkeği Nasıl Anlarsın?

0 72

Her kadının dikkatinin çekmemesinin imkansız olduğu bir soru aslına bakılırsa. Doğru erkek herkese göre farklı ifadeler etmesi kişinin kendisine, hayatına, ailesine, çevresine vesaire göre değişebilecek bir kavramdır. Kimisi sempatik kimisi maddi kimisi ise manevi olarak bakacaktır bu soruya. Doğru erkeği nasıl anlarsın? Doğru erkeği aslına bakacak olursan kalbinin sesine kulak vererek anlarsın. Klişe sayılabilecek bir cümle olan “Yanında kalbinin çıkacak gibi hissetmesi” ne kadar da doğru cümledir. Eğer doğru erkekse karşındaki asla yanında rahatsızlık hissetmezsiniz. Kimi zaman şahane bir elbise ile yanında olurken kimi zamanda gri eşofmanın ile yanında rahat olduğunu hissettiğiniz kişidir belki de. Bütün günün yorgunluğunu sadece onun yanında atmak istersiniz. Yanındayken çokta fazla bir şey düşünmek içinizden bile gelmez. Sadece yaşadığınız o ana odaklanmak istercesine rahatlarsınız yanında. Bazen doğru kişi olduğunu siz daha konuşmadan ne düşündüğünüzü söylediği an anlarsınız. Akla gelebilecek her şeyi yaşamak istediğiniz kişidir aslında. Sadece sizi siz olduğunuz için sever doğru erkek. Arkasında hiçbir şey düşünmeden. Doğru erkeği anlamak için kalbinizin sesine kulak vermek en güzelidir sizin için. Kalbiniz o kişinin doğru kişi olduğunu fısıldayacaktır usulca.

Doğru Kişi İle Evlenmek                                                          

Kadın erkek fark etmeden herkes için çok önemli bir durumdur Doğru Kişi İle Evlenmek. Eğer evlendiğiniz kişi doğru ise işte hayat o zaman başlar izin için. O zaman yaşamanın ne kadar da anlamlı olduğunu anlarsınız. İşte o zaman hayatta tüm güzellikleri onunla keşfetmek istersiniz. Onunla içtiğiniz suyunuz bile değerlidir. Bazen bir kelebek görür ve onun ne kadar da güzel olduğunu onunla fark edersiniz. Değer görmek ve değerli hissetmek o zaman bir o kadar anlamlı gelir size. Doğru kişi sizin mutluluğunuzla mutlu olan kişidir. Aynı zaman sizin üzüntünüzde her zaman kendi üzüntüsü gibi benimseyen kişidir.

Kaderindeki Kişiyi Nasıl Anlarız?

Kaderindeki kişiyi anlamak aslına bakılırsa ‘Doğru Erkeği Nasıl Anlarsın?’ bölümünde de belirtildiği gibi; kalbini dinleyerek… Çünkü insanın bunu hissetmesi gerekiyor. Her zaman insan kalbini dinleyerek doğru kişi olup olamadığının farkına varır.

 Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla