Heyecan Arayanlara: Yatak Odanızı Daha Eğlenceli Hale Getirecek Seks Oyunları

0 288

1. Evet / hayır / belki oyunu

seks oyunları
Partnerinizle yeni şeyler denemek için evet, hayır, belki oyunu oynayabilirsiniz. Ona yeni fantezilerinizden söz edin ve onun da size anlatmasını isteyin. Evet, hayır ya da belki cevaplarıyla neyi sevip sevmediğinizi fark edebilirsiniz.

2. Kura çekme oyunu

seks oyunları
Siz ve partneriniz denemek istediğiniz her bir fanteziyi küçük kağıtlara yazarak bir kavanozun içerisine atın. Tantrik seks uzmanı ve Sensual Massage Romford’un sahibi Karen Botha bu oyunun seks hayatınızı canlı tutacağını söylüyor. Kavanozun içerisine koyduğunuz küçük kağıtları sırayla çekin ve uygulamaya koyulun. Kaç tanesini deneyeceğiniz sadece size bağlı.

3. Birbirinize erotik hikayeler okuyun

seks oyunları
Bazı erotik hikayeler partnerinizle aranızdaki tutkuyu ateşleyebilir. Bu nedenle partnerinizle birbirinize erotik hikayeler okumaktan çekinmeyin. Hikayelerde okuduğunuz şeyler ufkunuzu açabilir.

4. Bal oyunu

seks oyunları
Partneriniz için bir göz bağı (burada bir eşarp veya kravat işe yarar) alın ve parmağınızı bir miktar balın içine daldırın. Balı vücudunuzun herhangi bir yerine sürün ve parterinizden onu bulmasını isteyin. Zorluğu artırmak istiyorsanız, bir zamanlayıcı da ayarlayabilirsiniz. Kazanan içinse ödülü siz belirleyin 🙂

5. Mastürbasyon oyunu

seks oyunları
Partnerinizi hiç mastürbasyon yaparken izlediniz mi ya da o sizi izledi mi? Cevabınız hayırsa bu oyunla yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Partnerinizi karşınıza oturtun ve yalnızca sözcüklerinizle onu tahrik etmeye çalışın. Siz bunu yaparken o ise kendine dokunacak ve işler hiç beklemediğiniz kadar ateşli bir hal alacak.

6. Erotik doğruluk mu cesaret mi?

seks oyunları
“Doğruluk mu cesaret mi?” Oyununu hepimiz biliyoruz. Peki partnerinizle bunun erotik versiyonuna ne dersiniz? Birbirinize erotik sorular sorun ya da partnerinizden son derece seksi bir şeyler yapmasını isteyin.

7. Durdur ve başlat


Her zaman belirli kurallar içerisinde yaşıyorsanız, yeni şeyler denemek sizin için son derece ateşli olabilir. Kendinize zaman sınırı koyun. Mesela yalnızca 4 dakika içerisinde neler yapabileceğinizi gözlemleyin. Ön sevişmeden ilişkiye kadar 4 dakika içinde tüm marifetlerinizi sergileyin sonra da sırayı partnerinize bırakın.

8. Buz oyunu

seks oyunları
Birbirinizin vücudunu buz yardımıyla keşfetmeye ne dersiniz? Buz küpünü dudaklarınızın arasına alarak partnerinizin vücudunda gezdirebilirsiniz. Ancak cilde zarar vermemek için çok nazik olmanız gerekiyor. Bu kesinlikle arzularınızı ateşlemeye yardımcı olacak.

9. Erotik kartlar

seks oyunları
Bu oyun her biri seksi senaryoları içeren 52 kartlık bir desteden oluşuyor. Sırayla bu kartlardan birini seçerek, kartta yazılı olan senaryoları deneyebilirsiniz. Böylece yeni fantezilerin de kapısını aralamış olursunuz.

10. Kıyafetlerinizi yırtmasını isteyin


Biraz daha vahşi fantezilerden hoşlanıyorsanız, belki de partnerinize kıyafetlerinizi yırtması için puan verebilirsiniz. Eğer dişleriyle yırtarsa bonus puan vermeyi unutmayın! Tabii 100 puana ulaşınca da bir ödül vaad etmelisiniz. 😳

11. Erotik Scrabble

seks oyunları
Normal Scrabble’ı biraz daha erotik hale getirin ve yalnızca erotik kelimeleri yazmayı deneyin. Eşinizin aldığı her puan içinse bir kıyafetinizi çıkarın.

12. Pozisyon yarışları

seks oyunları
Orgazm olana dek kaç farklı pozisyonda birlikte olabileceğinizi deneyin. Hatta bunun için kendinize kamasutra zarları alabilirsiniz. Zarları atın ve gelen pozisyonu denemeye başlayın. Böylece hangi pozisyonda daha fazla keyif aldığınızı da keşfedebilirsiniz.

13. Ön sevişme oyunu

seks oyunları
Ne kadar süre ön sevişme yapabileceğinizi test edin. Partnerinizle anlaşın ve ilişkiye girmeden birbirinizi keşfederek zaman geçirmeye çalışın. Orgazma değil geçirdiğiniz ana odaklanın ve bunu bir oyun oynayarak daha keyifli bir hale getirin.

14. Öpücük puzzle


Partneriniz kendi vücudunda bir noktayı belirlesin ancak bunu size söylemesin. Siz ise o noktayı öpücüklerinizle tahmin etmeye çalışın. Tabii ki dürüst olmak ve doğru yeri bulduğunu söylemek partnerinizin elinde.

15. Bardak-pinpon oyunu

seks oyunları
Yemek masanızı bir oyun masası gibi ayarlayın. Masanın her iki ucuna üçgen şeklinde altı adet bardak yerleştirin. Masanın bir tarafında siz diğer tarafında ise partneriniz olsun. Pinpon toplarını bardaklara sokmaya çalışın. Her biriniz bir sayı aldığınızda diğeri bir giysisini çıkarmak zorunda. Tabii 6 fincanın hepsine isabet ettirip oyunu kazanan kişi de yatakta emirleri verir.

16. Adım adım

seks oyunları
Bu oyunda ise partnerinizin size adı adım yaklaşmasına izin vereceksiniz. Yatağınızda çıplak bir şekilde uzanın. Yatak odası kapınıza ise kendinizle ilgili sorular asın. Partnerinizin verdiği hr doğru cevap için size bir adım yaklaşmasına izin verir. Ancak unutmayın, yanlış cevap verirlerse bir adım uzaklaşmak zorundalar.

17. Orgazm yarışı


Yatakta yan yana yatarak matürbasyon yapın. İlk orgazm olan kişi ise seks sırasında istediğini alır! birbirinizin önünde mastürbasyon yapmak sizi daha da yaklaştırabilir.

18. Farklı yerlerde seks yapmayı denemek

seks oyunları
Duş alırken partnerinizi duşa çağırarak ondan sizi yıkamasını isteyebilir ve bunu bir oyuna dönüştürebilirsiniz. Bunun yerine bir köpük banyosunu da tercih edebilirsiniz, seks yapmak için her zaman yatağı kullanmak zorunda değilsiniz.

19. Ayna oyunu


Oyun oldukça basit, birbirinize ayna olmanız gerekiyor. Partnerinizle karşılıklı oturun ve onu öpmeye başlayın. Tıpkı sizin onu öptüğünüz gibi o da aynı şekilde size dokunmak ve sizi öpmek zorunda. Sizin yansımanız gibi hareket etmesi gerek.

20. Gizemli oyuncaklar


Partnerinizi yatağa çıplak bir şekilde bağlayın ve gözlerini kapatın. Tüy ya da kumaş gibi farklı nesneleri vücudunda gezdirin ve bunların ne olduğunu tahmin etmesini siteyin.Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla