KADINLARIN ERKEKLER ÜZERİNDE ÇEKİCİ BULDUĞU BAZI ŞEYLER

0 88

KADINLARIN ERKEKLER ÜZERİNDE ÇEKİCİ BULDUĞU BAZI ŞEYLER

 

Her kadının erkek üzerinde kıyafet, olsun, tip olsun, tarz olsun ya da diğer noktalar olsun kendisine karşı olarak çekici bir biçimde bulduğu bazı olaylar ya da olgular vardır. Bu durumlar bütün kadınlar üzerinde ortak bir araştırma yaparak, aslında her kadının değil de bütün kadınların ortak bir nokta da erkekler üzerinde çekici bulduğu bazı olayları bu yazımızda derlemeye çalışıp, sizlere sunacağız. Her ne kadar kadın olsun ya da olsun bir erkeğin tipine bakılarak karar verilmemesi gerekmektedir. Lakin buna karşı okuyucularımız merak etmiş olduğu kadınların erkekler üzerinde çekici bulduğu bazı şeyleri sizler için yazıp, sunmaya çalışacağız. Hepinize şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

 

  1. Optik “ Denilen Ve Gözlük Kullanan Erkekler

Stockholm isimli Üniversite’de ki deneyimli kişiler tarafın yapılmış olan araştırmaya sonucu kadınlar, gözlük takan ve gözlük kullanmayı seven erkeklere, gözlük takmayan ve kullanmayan erkeklere oranla daha fazla bir biçimde çekici tarzda bulmaktadır. Pekala hal böyle iken bu durumun nedendir diye hiç düşündünüz mü? Gözlük kullanma olayı aslında bir tür zeki olma belirtisidir. Yani kadınları da zeki erkekleri severler. Bundan ötürü de insanlar arasında “ optik “ diye lakap takılan ve gözlük kullanan erkekler kadınlar tarafından psikolojik olarak daha zeki erkek tipleri olarak görülmekte olup, çekici bulunmaktadır.

  1. Gri Saçlara Sahip Olmakta Olan Erkekler

Gözlük olayı gibi buna benzer bir biçimde gri saçlara olmakta olan erkek tarzı kadınların gözünde olgun ve tecrübeli erkekler olarak algılanmaktadır. Son dönemlerde kitlesi büyük olmakta olan çevrimiçi bir web sitesi yapılmış olan anket sonucuna göre, kadınları yüzde 72 oranında ki bölümü gri saçlara sahip olmakta olan erkekleri daha çekici ve seksi bir biçimde görmektedir. Eğer doğuştan saç renginiz farklı ise lakin, genç yaşlara doğru saç renginiz gri bir duruma ve görüne geliyor ise kadınların size olan bakış ve güven açısının arttığını bilmenizi isteriz. Yalnız şu duruma dikkat edin, boyanmış bir gri saç olayı değil, orijinal gri saçlı erkeklere karşı çekici bir göz ile bakmaktadır kadınlar.

  1. Pastoral Tarzda Ve Türde Hobileri Olan Erkekler

İlginç bir olaydır ki her saatini bahçe tarzı yerlerde geçirmekte olan erkeklere karşı kadınların bir alaka ve çekicilik duyma durumu söz konusudur. Bunun sebebi niyedir diye soracak olursanız, bitki işleri uğraşıp, onları besleyen erkekler tarzı, kadınların gözünde sabırlı olarak göründüğü gibi bunun yanı sırada şefkatli bir erkek olarak da algılanmaktadır. Ayrıca uzman olmakta olan kişilerin araştırmalarına göre de her hafta günlük 30 dakikalık bir süreci bahçe gibi bir ortamda geçirme olayının yatakta yaşayacağınız performans olayınızı da arttırabildiğini ortaya koymuştur. Bu durumun nedir, nasıldır ve niye böyledir diye bil fikrimiz yok, lakin uzmanlar böyle söylemektedir ve denemeye de değer.Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla