KADINLARIN VAZGEÇEMEDİĞİ ERKEK TİPLERİ

0 154

 

Bazı kadınlar sarışın erkek sever, bazıları esmer tipi erkek. Bu durum her kadına göre farklılıklar göstermektedir. Fiziksel bakımdan belki anlaşılması zor olabilir lakin kadınların bir erkek için aradıkları özellikler aşağı yukarı hemen hemen aynı olmaktadır. Güçlü bir erkek profili olsun, güvenilir bir erkek olsun hiç fark etmez, her kadının hoşlanıp da, vazgeçemediği erkek tipi özellikleri ortak nokta da birbirlerine benzemektedir. Hal böyle iken, bayanların beğendikleri, hoşlandıkları bir şekil içerisine sokacak olursak bu durum olur gibi bir konuyu ele alalım istedik. Buna misal verecek olursak, bir kadının vazgeçemeyeceği erkeğin meslek grubu ne olurdu? Gibi sorunsalları da el almaya çalıştık. Siz değerli makale ve yazımızı okuyan kişilere. bu içeriğimizde kadınların vazgeçemediği erkek tiplerinden bahsetmeye özen göstereceğiz. İyi okumalar.

 

  1. Kötü Çocuk Tarzın Gözüken Erkek Tipi

Bu tarz tipte erkeklerin nerede ne yapacağı bir türlü önceden bilinemez. Bu tip erkekler kesinlikle hiçbir şeye değer vermez. Lakin gelin görün ki bayanlar bu tip erkeklerden vazgeçemediği gibi de aynı zamanda bu tip erkekler için bayılırlar. Bu tip erkeklerin kadınlar üzerinde vazgeçilemeyen bir cazibesi ile birlikte şeytan tarzı tüyleri de bulunmaktadır. Kadınlar için “ Kötü Çocuk Tarzı “ her zaman birinci ve zirve sırada gelip, vazgeçemedikleri erkek tiplerinden ilkidir diyebiliriz.

  1. Sporu Seven ve Sporcu Tipte Erkek Tarzı

Böyle asi davranışları olan ama bunun yanı sırada disiplin olma durumunu koruyabilen erkek tipleridir. Bu tip erkeklerin vücut tarzları kadınların gözünde kusursuz bir biçimdedir. Sporcu ya da sporu seven erkek tiplerin kadınların vazgeçemeyip, hoşlandığı ve hep peşinde koşup, aradığı erkek tipidir.

 

  1. Müzikten Hoşlanan Ya Da Müzisyen Tarzda Erkek Tipi

Bu tarz erkekler genellikler konserlere çıkıp, kendisini gösteren erkek tipidir. Tabi ki hangi kadın istemez ki böyle ünlü bir erkek ile birlikte aşk hayatı yaşayabilmeyi ya da onunla birlikte olabilmeyi. Müzikten hoşlanıp da müzisyen olan erkek tipide kadınlar arasında genel olarak vazgeçilemeyen erkek türüdür diyebiliriz.

 

  1. Yabancı Bir Ülkeden Gelen Ya Da Yabancı Olmakta Olan Erkek Tipi

Yabancı ülkeden gelmekte olan ya da yurt dışında yaşayan erkekler kadınlar için hep bir gizem taşımaktadır. Değişik dilleri, yaşayış tarzları ya da diğer alışkanlıkları olsun yabancı erkek tipi kadınlar arasında her zaman merak edilip, kavuşulması gereken ve vazgeçilemeyen erkek tipidir. Ancak yabancı ülkede yaşayıp da Türk olmakta olan kadınlar için aynı olay söylenemez, çünkü onlar yabancı erkekler az çok tanımıştır.

 

  1. Sanatçı Bir Karakterde Olmakta Olan Erkek Tipi

Kim olursa olsun her kadının hüzünlü olduğu zamanlarda başını yaslayıp da içini dökeceği bir erkeğe ihtiyacı vardır. Böyle sanatçı tarzında ya da tipinde şık giyimli, tipi de aynı bir sanatçıya benzeyen bir erkek türü de bir kadının vazgeçemediği erkek tipleri arasındadır.Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla