Salopet  Kombin Önerileri         

0 74

Salopet  Kombin Önerileri

Eskiden bahçıvanlar tarafından kullanılan salopetler, bugün günümüz modasının sihirli dokunuşlarıyla kombin önerileri arasındaki yerini aldı. Özellikle havaların ısınması ile birlikte kombin tercihleri rahat, şık ve hoş görünüm yakalamaya odaklıdır. Bahçıvan tulumlardan, etekli ve şortlu salopetlere kadar bir çok tercihe hitap eden seçenekleriyle salopetler, rahatlık ve şıklığı bir araya getiren en güzel kombinlerin temel parçalarını oluşturuyor. Peki, en şık ve cool salopet kombinlerini nasıl oluştururuz? Birbirinden çeşitli salopet önerileri için tek tek ilerleyelim.

 Kombinin Nerede Giyileceği Önemli

Öncelik bahçıvan tarzı tulumların. Peki, bahçıvan tulum içine ne giyilir? Kombin belirlemede en etkili kriter o kombin ile nereye gittiğinizdir. Gideceğiniz mekan ya da katılacağınız etkinliğe göre tulum içine gömlek, uzun ya da yarım kesim vücudu saran bir bluz ya da bahçıvan tulumunuzda tek renk hakim ise çizgili t-shirt tercih edebilirsiniz. İkinci kriter ise göze hoş gelen bir görünüm yakalamak için tulum renginin zıddı bir parçanın belirlenmesidir. Renklerde karşıtlık oluşturmak hoş bir görünüm için etkili olacaktır. Ancak detaylar için vaktiniz yoksa beyaz renk hem kolay ulaşılabilir hem de klas bir görünüm için her zaman etkilidir.

Sırada etekli salopet kombinleri var. Etekli salopetler hem vücut hatlarını çok sıkı bir şekilde sarmadığı hem de kısa ve uzun seçenekleriyle kadınların her vücut tipindeki tercihi için gayet uygun bir seçimdir. Yine salopetinizin kumaş türüne göre her mevsim için kombin oluşturabilirsiniz. Etekli salopetler için yaz mevsiminde bluz ve altına spor ayakkabı ya da sandalet sizi çok sempatik ve enerjik gösterecektir. Kış mevsiminde ise salopet altına çorap ve botunuz ile yine hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kot Salopetler

Gelelim kot salopetlere. Yaz kombinleri için kot salopet kombinlerine her yerde ulaşmak mümkün. Peki, kot salopet kombinleri kış mevsiminde nasıl olur? Sonbahar ve kış salopet kombininiz için koyu renk balıkçı yaka kazakları altına spor ayakkabı ve ya bot ile tercih edebileceğiniz gibi beyaz gömlek üzerine trençkot ve altına topuklu ayakkabılar ile de çok hoş ve şık kombinler oluşturabilirsiniz.

 Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla