KADINLAR GÜNÜ İÇİN ALINABİLECEK EN GÜZEL HEDİYELER

0 71

 

 

Sizler de bilmektesiniz ki 8 Mart tarihi olayı Dünya genelinde kadınlar günü olarak bilinip, kutlanmaktadır. Kadınlar narin birer çiçek gibidir ve onlara en hassas bir biçimde sevindirebilecek hediyeler alıp, sunabilmesiniz. Erkeklerin birçoğu bu konuda, tabiri caiz ise odun olup, hani derler ya “ bu çiçekleri mezarlıktan mı topladın? “ karakterlerdiler. Aslında kadınlar içinde erkeklerinde empati kurup, onların en sevdiği şey ile alakalı olarak bu özel olmakta olan kadınlar günü için yüzünü güldürebilmek gerekiyor. Bunun sebebi ise kadınlar bizim her alanımızda aktif olmasıdır. Onlar hep fedakar olurlar. Onlar erkekler için yemek yaparlar, çocuk bakarlar ve daha bir çok işin üstesinde gelmeye çalışırlar. Bundan dolayı da kadınlara özel belirlenmiş olmakta olan bu özel “ kadınlar günü “ olayı için onları bir gün bile olsa sevindirebilecek şeyler yapmak gerekir. Bu durum şöyle anlaşılmamalıdır. Kadınlar günü derken sadece eşiniz, sevgiliniz ya da eşinize bir hediye alacağınız anlamına gelmez. Kadınlar günü olayı dünya üzerinde bir genellemedir.  Nineniz olur, teyzeniz olur, anneniz olur, kız kardeşiniz olur, ablanız olur, yengeniz olur, kısacası sevdiğiniz ve en yakınınızda olan bir akrabanız olur onları mutlu edebilmek için ve onlara karşı ufacık bir pozitif bir hareket yapmanız gereken bir gündür. Bizlerde bu yazımızda siz değerli okuyucularımız kadınlar için özel olmakta olan ve dünya genelinde ismine “ Kadınlar Günü “ denilmiş bir olay için, karşınızda ki kadına karşı sunabileceğiniz en güzel hediyelerin bazıları hakkında bilgi vermeye çalışıp, özen göstereceğiz. İyi okumalar.

 

  1. Orkide Hediye Etmek

Orkide çiçeği yaklaşık olarak 150 çeşit bir türe sahip olmakta olan ve birden fazla renge sahip bir bitki türüdür. Kadınların bu özel günü için alınabilecek en zarif ne naif hediyelerin başında gelmektedir.

 

  1. Kaktüs Hediye Etmek

Kaktüs bitkisi her ne kadar kulağa hoş gelmese bile ev içerisinde radyasyon olayını emebilme özelliğine sahip olmakta olan bir çiçektir. Bunun yanı sıra ise eğer çiçek biçiminde açmış ise çok daha güzel görüntü verir. Kadınlar günü için sevdiğiniz bir bayana bu hediyeyi yapabilirsiniz. Ancak, onun bu durumu yanlış anlamaması için radyasyon durumunu anlatıp, bu hediyeyi o bayanın sağlığını düşündüğünüz için yaptığınızı bildirmenizde fayda vardır. Yoksa, kaktüsü kafanıza yiyebilirsiniz.

 

  1. Guzmania Çiçeğini Hediye Etmek GUZMANİA

Guzmania çiçeği olayı oldukça güzel ve gösterişli olmakta olan bir çiçektir ve bir bayana, kadınlar günü için hediye edilmesi gereken güzel bir seçenektir. Guzmania genel olarak yaz mevsiminde çiçeklerini ortaya çıkarmakta olan ve bakımı kolay olan bir bitki türüdür.

  1. Bileklik Almak BİLEKLİK

Çeşitli türlere ve modellere sahip olmakta olan ve kadınlara özel biçimde olan bileklik almanız kadınlar günü için alacağınız bayanı çok mutlu edecektir. Hele ki o bileklik pahalı, orijinal ve içerisinde almış olduğunuz bayanın ismi yazıyor ise onu muazzam derecede mutlu bir hale getirecektir.

 Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla