DÜNYA GENELİNDE EN LÜKS MODA MARKALARI

0 66

Her bir birey, kadın olsun ya da erkek olsun hiç fark etmeksizin her an ve her zaman en güzeli ve en iyisi olsun istemiştir. Her ne konu da olursa olsun insanoğlunun genetiğinde bu hal ve psikolojik durum vardır, hep en iyi olanı tercih etmek ister. Bizler de bu yazı içeriğimizde siz değerli okuyucularımız için derlemiş olduğumuz ülkemiz olsun ya da dünya geneli olsun, kısacası insanlar arasında en fazla tercih edilmekte olan moda markaları ile alakalı bir takım bilgiler sunmaya çalışacağız. Tabi ki bu moda markaları isimleri modern olduğu gibi bunun yanı sıra da fiyatlandırma olarak da cep yakacak derecededir. İnsanoğlu demişken, tabi ki bu yazıyı yazmakta olan kişi de bir insandır ve elbette bende kişisel olarak en iyisi, en güzeli ve en lüksü olsun isterim. Bundan ötürü de sizlere dünya üzerinde ki en lüks olmakta olan markalarını sunmak isteyip, bu yazıyı ve içeriği yazıp, sizlere sunma ihtiyacı duydum. Hepinize keyif okumalar.
Versace İsimli Lüks Moda Markası
1978 senesinde Gianni Versace isimli kişi tarafınca kurulmakta olan bu lüks bir giyim firması ve şirketi olmakta olan olay dünyanın hemen hemen her yerinde büyük bir ilgi odalığıdır ve bilinmektedir. Bu şirket kuruluş tarihinden itibaren 10 sene içinde dünya genelinde ünlü olmakta olan “ Versace “ olayı, günümüzde ise bir tür ican durumu almıştır.
Armani İsimli Ünlü Lüks Marka
1975 senesinde İtalya bulunmakta olan Giorgio Armani’nin öncülüğünde kurulmuştur. Dünya genelinde markası olmakta olan Armani, saat, pantolon, aksesuar ve giyim gibi seçeneklerde en lüks moda markalarından birisi olabilme özelliği göstermektedir.
Domenico ve Gabbana İsmi Olmakta Olan Lüks Marka
Domenico Dolce ve Stefano Gabbana isminde olmakta olan iki ortak ile birlikte kurulmuş olan bu marka, mücevher hususu, kıyafet konusu ve parfüm alanında kendilerini Dünya geneline tanıtıp, ispatlamıştır. Ayrıca, Hollywood genelinde en pahalı ücretlerde olmakta olan markaların arasına girebilmeyi başaran Domenico ve Gabbana her gün moda alanında lüks olma konumunu korumakta olup, bunun yanı sırada geliştirmeye devam etmektedir.
Fendi İsimli Lüks Moda Markası
Bu zamana kadar bilinmekte olan ve gelmiş, geçmiş en sağlam markalar listesi arasında bulunmakta Fend, 1925 senesinde kendisini ilk defa gösterip, kurulmuştur. Fendi’nin özellikle kürk konusu olsun ve kürk ürünleri hususunda olsun, bu alanda toplam olarak 117 adet mağazaya sahip olması ile dünya genelinde bilinmektedir.
Burberry Olarak Bilinmekte Olan Lüks Moda Markası
Uzunca senelerden belli Dünya genelinde marka olabilmeyi başarabilen Burberry markası, 1965 sebesin “ mode evi “ adı altında kurulmuştur. Kalite değerinin ise dünya genelinde toplam olarak 4,1 milyar dolar olduğu biliniyor.Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla