2020 İlkbahar Yaz Ofis Trendleri

0 81

2020 İlkbahar Yaz Ofis Trendleri

2020 yılı için şimdiden kabul etmeliyiz ki nev-i şahsına münhasır bir zaman içindeyiz. Dünya genelinde yaşanan gelişmelerle okullar, işletmeler ve dolayısıyla çalışanların evlerine kapanıp özellikle şehirlerin ve sosyal hayatın derin bir sessizliğe bürünmesi ile moda dünyası da kendi içine yöneldi. Mart ayından bu yana iliklerimize işleyen ev rahatlığımız tam da miskinlik ve kendini salmaya dönmüştü ki yavaş yavaş yeniden iş hayatına dönmenin sinyalleri verilmeye başlandı. Henüz evlere kapanmadan önce Şubat ayında görücüye çıkarılan 2020 İlkbahar yaz trendleri, şimdi şehirde, sokaklarda ve ofislerde kendini gösterecek. Peki, 2020 yılının ilkbahar ve yaz ofis trendinde hangi parçalar öne çıkıyor?

Öne Çıkan Parçalar

İlk parçamız puantiyeler, yıllandıkça değerlenen puantiyeler, 2020 kış trendlerinde olduğu gibi ilkbahar/yaz trendlerinde de vazgeçilmeyen parçalar arasında yerini aldı. Bu yaz özellikle gömlekler ve pantolonlar üzerindeki siyah-beyaz puantiyeli ofis kombinleri kadın çalışanların vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. İkinci parçayı ilkbahar’da serinleyen havalar ve yaz mevsiminde beklenmeyen hava değişimlerine karşı hem koruyucu hem de şık gösteren trençkotlar oluşturuyor. Özellikle krem rengi ve yakın tonlardaki trençkotlar, sık seyahat eden iş kadını kıyafet kombinleri arasında bu sene mutlaka yer almalı.  2020’de öne çıkan üçüncü parça ise rahatlığı ve şıklığı bir arada taşıyan jean pantolonlar. Altta topuklu ayakkabılar ve üstte klasik bir ceket ile  yaz ofis trendi havasının  kolaylıkla yakalanabileceği jean pantolonlar ile ofiste ilgiyi her daim üzerinizde taşıyabilirsiniz.  2020 İlkbahar yaz trendleri arasında dördüncü parçayı retro esintiler taşıyan takım elbiseler oluşturuyor. Buna göre 2020 yılı takım elbise trendi bir yandan yüksek bel ve uzun ceketler ile kurumsal duruşunu korurken diğer yandan 1970’li yılların özgür ve cesur ruhuna atıfta bulunarak içinde büstiyer ile kombinleniyor.

Klasikten Vazgeçemeyenler

Tüm bunlara rağmen klasik renk ve kesimlerden vazgeçemeyen ama modern görünmek isteyenlerdenseniz küçük dokunuşlarla 2020 yaz ofis trendinde siz de yerinizi alabilirsiniz. Bunun için klasik alt parçaları kullanmaya devam ederek üst tarafta fırfırlı bluz ve gömlekleri tercih edebilir ya da klasik takım elbise altına karşıtlık yaratıcı ayakkabı tercihleri ile ofiste dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.Yorumun nedir ?

Send this to a friend
Araç çubuğuna atla